When Friendship Kills

12. července 2011 v 21:04 | Bloody-obsession |  Filmy
Tady mám další doporučení pro film o anorexii. Tady spolu hubnou dvě kamarádky. Taky je to dost zajímavý příběh. Bohužel je to taky pouze v angličtině, ale i tak to stojí za to.

posterStoryline

When two friends, Lexi and Jennifer try and get in shape, they start to get rid of their food by vomiting it up. Lexi is then taken to a bulemic center by her worried mom. When she recovers she tells her mom that Jennifer might still have the same problem. Lexi's mom confronts Jennifer's mom and Jennifer get mad at Lexi. Lexi tries to reason to Jennifer at a beach party while Jennifer is drunk and Jennifer refuses and runs away from her. She is then hit by a passing car and Lexi becomes depressed and the vomiting starts again.

Přejídání, zvracení a hladovky, to je svět štíhlostí posedlých školaček, kamarádek Lexi a Jenn. Ani jedna z nich netuší, že si pohrávají se smrtí. Kathrin Hansbergerová se svými dvěma dcerami, Lexi a Jill, se po rozvodu stěhuje z Chicaga do Seatlu. Lexi tu navazuje nová kamarádství, nejlépe si rozumí s Jenny, se kterou tvoří sehranou dvojici ve volejbalovém týmu i v soukromí. Jednoho dne Lexi zjistí, že si Jenny nedělá výčitky kvůli tomu, když se k prasknutí nacpe, protože jídlo pak vyzvrátí. Sama trpí utkvělou představou, že je tlustá, postupně zcela přestane jíst, hubne, ztrácí sílu, začnou ji padat vlasy a dostaví se i další zdravotní problémy, typické pro anorexii. Jednou při zápasu Lexi omdlí a je hospitalizovaná s příznaky podvýživy. Léčení se však brání, jídlo odmítá, až na příkaz otce dostane umělou výživu. Její stav se pomalu stabilizuje a je propuštěna z nemocnice. Prozradí matce, že Jenny je bulimička a že právě ona ji nepřímo přivedla k odmítání potravy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste spokojení s tím jak vypadáte?

Ano 14.3% (1)
Ne 28.6% (2)
Jak kdy 57.1% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama