Jak si udržet štíhlou postavu

18. července 2011 v 22:36 | Bloody-obsession |  Rady a tipy
Citrusové plody
Citrusové plody mají v sobě obsaženy tzv. požírače tuků, kterými jsou vitamín C a flavonoidy. Pokud si tedy chcete udržet štíhlou postavu, jezte jich co nejvíce. Nejlépe uděláte, když si před hlavním jídlem dáte sklenici šťávy z citrusů. Tělo si pak může brát z potravin více bílkovin, vápníku a železa, které zlepšují proces trávení.
Teplo a chlad
Velmi účinné je při udržení štíhlé postavy střídání tepla a chladu, při kterém tělo spaluje větší množství tukových buněk. Proto uděláte jen dobře, když při sprchování budete střídat teplou a studenou vodu.
Maso z ryb
K udržení štíhlé postavy je perfektním řešením rybí maso. Největší účinky má, když je upravované ve fólii. Když ho potom ještě pokapete citrónovou šťávou a obložíte čerstvou zeleninou, stane se výborným řešením pro udržení štíhlé postavy.
Jahody
Chcete-li pomoct látkové výměně, dopřávejte si jahody. Ty obsahují mangan, který je známý svými účinky na štítnou žlázu. Nejlepším řešením je jíst jahody po hlavním jídle, protože jejich zrnka napomáhají trávení.
Pepermint
Když máte při jídle pocit, že jste zcela nasycená, tak už nic dalšího nejezte a vyčistěte si zuby. Opravdu účinné je čistit je pastou obsahující pepermint. Ten, jak je známo, zahání chuť na sladké

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama