Červenec 2011

Kate Winslet

16. července 2011 v 21:19 | Bloody-obsession |  Celebrity thinspo
Kate Winslet at “The Reader” private screening in London, December 11Kate Winslet at the NY Premiere of “The Reader”

Kate Winslet- Titanic

16. července 2011 v 21:07 | Bloody-obsession |  Celebrity thinspo
Zbožňuju Kate Winslet. Nejenom protože hrála v Titaniku, což je můj nejoblíbenější film, ale ona je prostě nádherná.
Tak tady je pár obrázků právě z Titaniku. Škoda, že za to nedostala oskara:(
Titanic
Kate Winslethttp://i163.photobucket.com/albums/t299/evilkid5678/Titanic/Rose-1.jpgTitanicEscondiendose :)TitanicEn New York bajo la lluvia

How to eat:)

16. července 2011 v 20:30 | Bloody-obsession |  Rady a tipy

Zdravá výživa

16. července 2011 v 20:25 | Bloody-obsession |  Rady a tipy

Zdravá výživa

"Budete-li dobře pečovat o své tělo, vydrží Vám po celý život"
George CoevoetJídlo, příjem potravy, stravování je veskrze příjemnou záležitostí v životě člověka. Jídlem neuspokojujeme pouze hlad, ale dodáváme tělu důležité živiny potřebné k udržení optimálního zdraví a výkonnosti. Potrava je tedy vkladem do celkového zdraví, který se nám vrátí i s úroky. Je nutné starat se o své zdraví včas, aby se o něj nemuseli starat lékaři. Přiměřená, adekvátní výživa se skládá z vyváženého množství základních živin: sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů, minerálů a nesmíme také zapomenout na vodu. .

Co je zdravý životní styl
Obrazek

Nedejte se mýlit - nejvíce svoje zdraví ovlivňujete svým vlastním životním stylem. Celkově určuje naše zdraví životní styl (dlouhodobě a v průměru) z 80 %! Pouze těch zbývajících 20 % je dáno všemi ostatními vlivy - zejména dědičností a zdravotnickou péčí. Životní styl je sice mnohorozměrný, zahrnuje velké množství prvků a v nejširším pohledu je to skutečně souhrn všeho, jak vlastně člověk žije - ale vzhledem k efektu na zdraví jsou některé body podstatné, jiné méně. Nejdůležitější je pouze několik hlavních bodů - oblastí:
1) Nekouření
2) Zdravá výživa ( = přiměřená, pestrá a vyvážená)
3) Vysoká pohybová aktivita
4) Pouze limitovaná konzumace alkoholu
Pokud tyto 4 hlavní zásady budete dodržovat, uděláte pro své zdraví neuvěřitelně dobrou službu!
A dále:
· Dostatek spánku
· Optimismus a dobrá nálada, radost ze života
· Vyvarovat se působení škodlivých látek a obecně škodlivých a rizikových faktorů
Důsledky - jak se zdravý životní styl projevuje na zdraví
· Přiměřená hmotnost
· Normální krevní tlak
· Nízká hladina cholesterolu v krvi
· Dobrá tělesná kondice a výkonnost, nízká únavnost
· Svěží a zdravý vzhled
· Dobrá psychická pohoda
· Vysoká odolnost vůči nemocem, nízký výskyt nemocí
Ve vlastním zájmu nevěřte tomu, že to nejdůležitější pro vaše zdraví může či dokonce musí udělat někdo za vás, že za většinu nemocí může životní prostředí, které nemůžete ovlivnit, že to nejdůležitější jsou vitamínové preparáty a kvalitní léky, že nejsilnější vliv má dědičnost kterou nemůžete ovlivnit...

Benefits Of A Healthy Lifestyle

16. července 2011 v 20:16 | Bloody-obsession |  Rady a tipy

Benefits Of A Healthy Lifestyle

Everyone knows that it's much better to live a Healthy Lifestyle, but what are Benefits Of A Healthy Lifestyle?
This Article is written to reach the public with a simple and clear method to point out and to reap the Benefits Of A Healthy Lifestyle while reducing the risks of chronic diseases such as diabetes.
With the increased understanding of our bodies that we have gained from science over the past few decades, the Benefits Of A Healthy Lifestyle are becoming more apparent, along with the reasons why we should detoxify the body at least once a year to remove harmful bacteria, and even worms, from our digestive system. For people of all ages, weights, and abilities the Benefits Of A Healthy Lifestyle are endless. But for now let's look at eight simple Benefits Of A Healthy Lifestyle.

Here are 8 Benefits Of A Healthy Lifestyle

1. Your Health:
Good Health is not something that you buy from a drug store or a department store, but can be achieved by practicing collective patterns of health-related behavior, based on choices made from available options. Following this logic, if you wish to realize the Benefits Of a Healthy Lifestyle, you have to repeat some healthy pattern as a part of your daily or weekly activities, some patterns like eating right and exercising. Other benefits includes: Reduced health care costs, reduced illness and injuries, reduced doctors visit, Keeps you employed and improved employee/employer relations.
2. Weight:
Benefits Of A Healthy LifestyleManaging your weight is the key to attaining all of the health Benefits Of A Healthy Lifestyle. A weight reduction of just 10 percent will significantly reduce risk of heart disease and other obesity-related illnesses. Obesity/overweight is the second leading contributing factor to many childhood diseases such as orthopedic disorders, sleep apnea, type II diabetes mellitus, asthma, high blood pressure and cholesterol, skin disorders, emotional and psychosocial problems, and many more. Weight-bearing exercise such as walking and strength training helps slow the onset of and/or prevent osteoporosis and some research shows that participating in such activities can actually build bone density and begin to reverse the disease. Other benefits are: Weight reduction, reduced tension and stress, improved well-being, Enhanced self-image and self-esteem and improved physical function.
3. Exercise:
Although drugs alone can often bring cholesterol down to normal levels, diet and exercise provide benefits that drugs don't. They'll lower blood pressure, reduce weight, and lower the risk of developing diabetes. A sedentary lifestyle is a dangerous risk factor for disease. Exercise and a healthy diet helps the body use insulin more efficiently and can help control, alleviate and prevent many diseases. Exercise, cessation of tobacco consumption, eating a high-fiber, low-fat diet, controlling body weight, and learning to cope with stress, reduce the risk of heart disease.
4. Medical:
We all want a trim and have healthy body for a variety of aesthetic, social and medical reasons. Healthy living is truly the best medicine. In a study conducted by Tufts University at the New England Medical Center, among patients with cardiovascular disease, an exercise program was shown to significantly reduce LDL cholesterol and other risk factors beyond what's provided by drug therapy. Even modest weight loss can help reduce medical and pharmacy costs, help avoid bariatric surgery, and co-morbidities such as asthma, hypertension, and diabetes.
5. Wellness:
Wellness is about being comfortable in your space: your body, your attitude, and your environment. A healthy lifestyle can greatly increase a person's longevity. And even though catching something contagious like a cold or flu is sometimes unavoidable, having the wisdom that feeling healthy is a better way to live should have you asking yourself why you are not taking action to live each day as beneficially as possible. The issue with a lot of people nowadays is that they are so busy working and/or taking care of everyone around them, that they neglect their own health and wellness. Make sure your heart is healthy and your bones are strong and Keep it that way to see the Benefits Of A Healthy Lifestyle.
6. Care:
The best way to ensure good health is by taking care of yourself. The Care stakes are high but the potential rewards are great-preventing premature death, unnecessary illness, and disability, controlling health care cost, and maintaining a high quality of life into old age. With a healthy lifestyle, you are who you are and you don't have to be self-conscious about those things that you otherwise would be if you didn't care about your lifestyle.
7. Control:
Benefits Of A Healthy LifestyleWith a healthy lifestyle, you have more control of your life as you work with your body against those aspects of living which may work to hold you back if you would let them. With a healthy lifestyle, you have control over your sleep patterns so that you feel generally well rested throughout the day. With a healthy lifestyle, everything works together to help other aspects of your lifestyle make sense and benefit you. Science has proven that healthy weight loss, healthy eating and fitness routines make dramatic improvements in health, and help control common chronic illnesses like high cholesterol, high blood pressure, diabetes, stress, and general lack of stamina.
8. Strength:
Another Benefit Of A Healthy Lifestyle is a steady flow of stamina and strength; you can perform activities and exercises that will enhance your flexibility. With a healthy lifestyle, you have a balanced and varied diet that provides your body its needed nutrients and energy as well. You have strength to train to help build the muscle that supports the bones and joints; therefore decreasing the risk of falls and fractures. Cardiovascular exercise, also known as aerobic exercise, strengthens the heart muscle, therefore increases the heart's efficiency. As we age, our bones biologically begin to lose mass and strength. Weight-bearing exercise such as walking and strength training helps slow the onset of and/or prevent osteoporosis and some research shows that participating in such activities can actually build bone density and begin to reverse the disease.

ZAČÍNÁM ZNOVA!

16. července 2011 v 20:01 | Bloody-obsession |  Diary
Jak jsem psala, začnu to brát z druhé strany. Hladovět jsem chtěla, abych se postarala za všechno co mi nevychází, abych si něco dokázala hlavně ostatním a aby si mě ostatní začaly všímat až budu vyhublá na kost, ale to je špatný! Zaprvý jsem fakt nešťastná. Nutí mě to se nenávidět a opravdu být posedlá kolik vážím, jak jsem tohle mohla sníst a cvičit a cvičit a cvičit. O to víc myslím na jídlo a pak to prostě nevydržím a přežeru se. Takže od teď začnu jíst pravidelně, ZDRAVĚ, zařadim pravidelný pohyb, alespoň hodinu denně a budu si dopřávat sladkosti, protože takhle budu žít do konce života. Sice výsledky přijdou třeba až za půl roku, ale bude to dlouhodobější a já se nebudu trápit hlady! Doufám, že vás budu inspirovat a že to od teď bude všechno lepší. Ve středu mi mají přijít peníze, takže naplno rozjedu svůj nový jídelníček. A věřte mi, že je spousta zdravých receptů na který se mi už zbíhají sliny. Doufám že mi to vydrží a že se zase nevrátím k způsobu, abych se co nejvíc potrestala.

Tyra Banks

16. července 2011 v 19:50 | Bloody-obsession |  Models thinspo


Tyra BanksTyra BanksTyra Bank PictureTyra Bank Pics

I pravidelná procházka pomůže snižovat nadváhu

16. července 2011 v 13:38 | Bloody-obsession |  Rady a tipy
Svižná třicetiminutová chůze šest dní v týdnu dokáže zmenšit obvod pasu a omezí riziko rozvinutí takzvaného metabolického syndromu, který souvisí s obezitou a sedavým životním stylem.
Informuje o tom nová lékařská studie zveřejněná tento měsíc v americkém kardiologickém časopise. Vedoucí týmu výzkumníků Johanna Johnsonová z Dukeovy univerzity v Severní Karolíně dokonce prohlásila, že chůze pomůže s nadváhou i bez změny v jídelníčku. Zdravotníci odhadují, že ve Spojených státech trpí asi čtvrtina dospělých metabolickým syndromem - souborem rizikových faktorů, které zvyšují pravděpodobnost nemocí srdce, cukrovky a mrtvice. Lidé s touto diagnózou mají nejméně tři z pěti příznaků syndromu - nadváhu, vysoký krevní tlak, vysokou hladinu triglyceridů, nízkou hladinu "zdravého" cholesterolu a vysokou hodnotu krevního cukru.

Vědci zkoumali vliv různého množství a intenzity cvičení u 171 mužů a žen středního věku s nadváhou. Před zahájením výzkumu mělo 41 procent z nich symptomy metabolického syndromu. Na konci osmiměsíčního cvičebního programu to bylo jen 27 procent.

U osob, které cvičili nejméně intenzivně - chodili na třicetiminutovou procházku po šest dnů v týdnu, takže ušli přibližně 18 kilometrů - se výrazně zlepšil zdravotní stav. Ve srovnání s nimi ti, kdo cvičili nejvíc a uběhli 27 kilometrů za týden, už další zlepšení zdravotního stavu bylo jen mírné. Výsledek je povzbuzující například pro lidi středního věku se sedavým zaměstnáním. Aby zlepšili své zdraví, postačí, když se po každé večeři půjdou svižným tempem projít.

Účastníci výzkumu, kteří cvičili velmi dynamicky po krátkou dobu, nezlepšili svoje zdravotní paramenty tolik, jako ti, kteří cvičili méně intenzivně po delší dobu. Je tedy mnohem lepší cvičit s mírnější intenzitou každý den než s větší námahou jen pár dnů v týdnu.

Všichni, kdo cvičili, ztratili za osm měsíců na obvodu pasu několik centimetrů, zatímco necvičící skupina přibrala přibližně půl kilogramu a přes centimetr kolem pasu. I když to na první pohled není mnoho, ale za deset let tento přírůstek představuje deset kilogramů a 25 centimetrů v pase.

V České republice se podle údajů Institutu pro metabolický syndrom vyskytuje tento metabolický syndrom u 25 procent žen a 32 procent mužů v populaci ve věku 25 až 64 let. Ve vyšších věkových skupinách jsou tato čísla ještě vyšší

Jak zahnat hlad

16. července 2011 v 13:34 | Bloody-obsession |  Rady a tipy
o Pijte hodně vody ...
o Zaměstnejte se nečím během dne, abyste nemuseli stále myslet na jídlo ...
o Čtěte, pište, cvičte - zbavíte se tak neustálých myšlenek na jídlo ...
o Bouchněte se do břicha, když pocítíte hlad, přejde ...
o Nikdy nepoužívejte projímadla! Jen odvodňují ...
o Pokud se nemůžete zbavit pocitu hladu, běžte klidně spát ...
o Pokud jdete do kavárny, proběhněte se, káva pak bude chutnat líp ...
o Řekněte, že se jdete najíst ke kamarádce a namísto toho se jděte projít - budete kalorie spalovat místo přijímat ...
o Choďte večer ven, na diskotéku - tancem se spálí spousta kalorií ...
o Dávejte si pozor na alkohol - je v něm hodně kalorií ...
o Když budete mít neodbytnou chuť na něco, otočte se a počítejte do 100, ještě pořád na to máte chuť? ...
o Pokud máte hlad, nebo chuť, spočítejte si přijaté kalorie za poslední den, týden, měsíc, rok ...
o Cvičte, urychlí to Váš metabolismus ...
o Založte si denník, do kterého si budete zaznamenávat přijaté kalorie a váhu, pomůže Vám udržet si přehled ...
o Noste stále se sebou svou thinspiraci, když budete mít hlad, podívejte se na ty vyhublé krásky ...
o Kromě vody pijte i zelené a černé čaje ...
o Raději jezte med než cukr ...
o Staňte se vegany nebo vegetariány ...
o Dovolte si jíst např. v Pondělí jen zelené jídlo, v úterý jen červené jídlo atp., pomůže Vám to udržet si nadvládu nad jídlem ...
o Čas od času zajděte do kuchyně, šustěte a chvíli tam pobuďte, budou předpokládat, že jste něco snědli ...
o Udržujte své vlasy v dobré kondici ...
o Pokud se Vám nechce cvičit, stačí, když budete pomáhat při domácích pracech, nebo s nakupováním...


Sobota

16. července 2011 v 13:19 | Bloody-obsession |  Diary
Tak ráno jsem po snídani(mrkev a voda s citronem) jsem šla na procházku a šla jsem se podívat do bankomatu. Cestou jsem ztratila kartu, takže jsem myslela, že mě klepne. Naštěstí se našla, takže jsem se pak trochu zklidnila. Ale snědla jsem rohlík s marmeládou a nějaký maso s bramborami a omáčkou. Hodně jsem si to okořenila a snědla jsem zase chilly papričky a potom jsem hodinu tancovala a posilovala břicho. Dneska mi to zase přišlo, že to je až moc lehký:D Teď jsem doma sama, tak sem zase něco přidám a večer si chci jít zase aspoň na 30 minut zaběhat a doufám, že už nic nesním. Mám tu ještě jablko, tak když budu mít velký hlad, tak sním to.