Červenec 2011

Další den

11. července 2011 v 15:52 | Bloody-obsession |  Diary
Tak se podařilo se připojit na net, takže se mi zlepšila náladu:) Jinak dneska jsem měla banán, rajče, trošku salátu a broskev. Říkám si, že to je ovoce a zelenina, tak snad nevadí, že je toho tolik.Byla jsem taky ráno si zaběhat a odpoledne na procházce. Zatím žádný výsledky nejdou vidět, protože jak jsem řikala, že jem to nezvládla, tak jsem musela včera vlastně začínat znova. Ale teď je to lepší. Opsala jsem i do svýho novýho sešítku nějaký rady a tippy a nalepila jsem si tam fotky a nosím to pořád u sebe a zatím mi to pomáhá. Jinak e pokusím sem dát zae nový články, ale teď je doma máma, takže tu nemůžu být moc dlouho. Tak se zatím mějte a já se zase ozvu:)

Omlouvám se

10. července 2011 v 16:08 | Bloody-obsession |  Diary
Omlouvám se, že sem nepíšu, ale nejde se nám připojit na net, takže jsem teď připojená na Floře. Jinak se držím. Včera mi to teda trochu ujelo, ale dneska jsem měla k snídani jablko a do teĎ nic, tak mi to snad vydrží. Takse mějte hezky a snad se zase brzo ozvu:)

První den

7. července 2011 v 10:32 | Bloody-obsession |  Diary
Tak včera jsem se ještě zapotila, protože jsem se šla projít, běhat a pak jsem ještě posilovala břicho.
Jinak dneska zatím pohoda,tak doufám, že mi to vydrží. Dneska jsem 40 minut tancovala a pak jsem 40 minut kombinovala běh a chůzi. Odpoledne a večer se chci jít ještě projít a od 14 do 20 budu v práci, takže tam se taky nebudu flákat:D jinak můj jídelníček je zatím
Snídaně: Ovesné vločky a kafe s mlékem (571 kJ)
Svačina: Jablko, banán a kafe s mlékem (655 kJ)
Koukám, že se to nezdá, ale takhle je toho hodně moc, takže se musím držet a sníst už maximálně kosek salátu.
Večer dám vědět, jak jsem to vydržela, tak se zatím mějte:)


Celebrity workout

6. července 2011 v 20:09 | Kája |  Thinspo
Tak tady máte nějaké celebrity, které se taky musí zapotit.

Amanda Bynes

Eva Longoria

Emma Watson

Jennifer AnistonJessica Alba


Renée Zellweger


Scarlett JohanssonQueen Latifah

Jessica Biel
Jennifer Garner

Sarah Jessica Parker

Hilary Swank


Ashley TisdlaeGwyneth Paltrow

Gwyneth a Madonna
Taylor Momsen

6. července 2011 v 18:55 | Kája |  Celebrity thinspo


She´s amazing:)


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuImages: Getty/SnapperToo skinny?: Taylor Momsen looks frail in her white babydoll dress and ripped stockings as she arrives at the BBC Radio 1 studios in London todaytaylor momsen,gossip girl,gossip girl set photostaylor momsen,gossip girltaylor momsen,gossip girltaylor momsen,gossip girl

Začínáme

6. července 2011 v 17:59 | Kája |  Diary
Takže teď jsem se rozhodla začít.
Jinak dneska jsem měla dobře našlápnuto už od včerejška. Snídala jsem ovesný vločky a pak jsem hodinu tancovala, byla jsem na procházce a taky jsem posilovala, ale když přišel čas oběda, tak jsem to zase nevydržela a spořádala jsem kuře, sýr a dvě palačinky. Řekla jsem si tak fajn, musíš pokračovat dál, al to bych nesměla být já... teď jsem byla běhat, ale moje fyzička je zatím docela na nic, takže se musím vytrénovat. Jinak dneska už nebudu NIC jíst. Můžu pít jenom vodu, čaj nebo maximálně kafe( to je moje závislost). Budu se snažit hodně omezovat v jídle, protože když se přestanu kontrolovat, nikdy to nezvládnu. Můžete si řikat, že musim jíst zdravě, pravidelně atd., ale, asi se jenom vychloubám, ale mám novou brigádu a tam nemůžu každy tři hodiny se zašít a jíst a tahle nepravidelnost je dost debilní, takže radši nebudu jíst nic.
A zítra si dám ráno pořádně do těla a odpoledne jdu do práce, takže nebudu mít na jídlo čas, talže se pak musím rychle dostat do postele nemyslet na jídlo a bude to super. Tak vám dám vědět, jak mi to jde. Zatím se mějte:)


Trochu infa

6. července 2011 v 17:51 | Kája |  Úvod
Ahojky,
Pokud jste přišli, tak Vás vítám. A ano tohle je další blog o hubnutí. Beznadějně se snažím zhubnout pomalu 6 let. Jo mimochodem je mi 16. Každý den si řikám jo teď začnu, ale vždycky skončím večer tím, že sním všechno co se doma najde. Moje poslední pokusy vydrželi nanejvýš tři dny, ale už se zlepšuju. Proto jsem si řekla, že si začnu vést blog a snad mě to KONEČNĚ donutí ze sebou něco udělat. Doufám, že se vám to tu bude líbit a třeba budu i některý z vás motivovat:)
Tak mi držte palce.